Wcmb Wyszków ekogroszek

0
491
Rate this post

WCMB WYSZKÓW
Obecnie skład budowlany jest w likwidacji. Prowadzimy wyprzedaż w atrakcyjnych cenach zapraszam do sklepu 8-16

Wyszkowska Centrala Materiałów Budowlanych istnieje już od 1974 roku, mamy więc ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie doradztwa i doboru odpowiednich produktów budowlanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Skład budowlany zawiera kilka obszernych powierzchni magazynowych, zaopatrzonych w szeroki asortyment materiałów budowlanych. Duże stany magazynowe produktów dostępnych od ręki znacznie ułatwią zakupy.

Bezpośrednio przy składzie znajduje się duży i przestronny parking.

Nasi pracownicy służą profesjonalną poradą i pomocą. Doradztwo fachowców znacznie ułatwia wybór odpowiednich materiałów budowlanych. Dbając o klientów zapewniany transport zakupionego towaru bezpośrednio do domu, a więc nie muszą się Państwo martwić o ich dostarczenie.

WĘGIEL

W magazynach WCMB w Wyszkowie znajdują się też duże skład węgla. To jeden z naszych głównych produktów, cieszących się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów.

Oferowany przez WCMB węgiel charakteryzuje wysoka kaloryczność, a także dostępność od ręki, co znacznie ułatwia zakupy. W naszym asortymencie znajdują się takie typy węgla jak:

groszek,
eko groszek,
orzech.
kostka.

Ogromną zaletą jest darmowa dostawa zakupionych towarów bezpośrednio do wskazanego miejsca.

Oprócz węgla oferujemy także butle gazowe o pojemności 11 litrów w cenie 38 zł brutto.

słowa kluczowe: wcmb wyszków, ekogroszek wyszków, węgiel wyszków, wcmb, składy węgla wyszków, mechanik wyszków, wyszków opony, opony wyszków